Zbavte své tělo toxinů

Zbavte své tělo toxinů

V tisku a na internetu se to hemží zaručenými recepty na detoxikaci organismu. Samotná detoxikace ale může probíhat různými způsoby, záleží jen na Vás, který si zvolíte. Ať už se rozhodnete jakkoliv, pro začátek určitě musíte vyloučit alkohol, cigarety, tučná jídla a v podstatě vše nezdravé. Někomu už jen tyto omezení nebo samotné slovíčko detox může nahánět strach.

V tisku a na internetu se to hemží zaručenými recepty na detoxikaci organismu. Samotná detoxikace ale může probíhat různými způsoby, záleží jen na Vás, který si zvolíte. Ať už se rozhodnete jakkoliv, pro začátek určitě musíte vyloučit alkohol, cigarety, tučná jídla a v podstatě vše nezdravé. Někomu už jen tyto omezení nebo samotné slovíčko detox může nahánět strach. Pokud víte, že nevydržíte bez odpolední kávy se zmrzlinou, nemusíte se hned stresovat. Každé zlepšení ve Vašich návycích je prospěšné. Ideálním řešením je samozřejmě obklopit se bylinnými čaji, organickým ovocem, zeleninou a šťávami z nich. Nemusíte se za každou cenu trápit dodržováním půstu. Pro začátek si zkuste každé ráno dopřát smoothie nápoj. Ať už rozmixujete ovoce, zeleninu, nebo smícháte oboje, výsledek se dostaví v krátkém čase. Nejen, že nastartuje Váš metabolismus a nabije Vás energií, ale chlorofyl obsažený v zelených rostlinách odstraňuje z těla těžké kovy. Proto se nebojte si do drinku přidat například špenát. Když vydržíte týden dodržovat půst a budete pít bylinkové čaje, ovocné šťávy a množství čisté vody, Vaše tělo Vám za to brzy poděkuje.

Vychutnejte si výborné smoothie drinky například v lázních Spa Aphrodite v Rajeckých teplicích. Svoji očistu můžete doplnit návštěvou sauny, která výrazně podporuje efekt vyplavování toxinů z těla. Krásná příroda obklopující lázně pomůže očistit i Vaši mysl. 

Navštívené

Kontakt

Vyplňte prosím formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.